Luni Marti Miercuri Joi Vineri
15.30
Feflea Ioan Gr. 2008
15.30
17.00
Scoala Dacia

Mesaros Anamaria Gr. 2004
15.30
17.00
Scoala Dacia

Mate Stretea Gr. 2005-2006
16.30
18.00
Scoala Oltea Doamna

Feflea Ioan Gr. 2007
Scoala Dacia
17.00
18.30
Sala mare de sport

Hidi Zoltan Gr. 2006
17.00
18.30
CN Emanuil Gojdu

Andrei Ciordas Gr. 1999-2003
17.30
19.00
Scoala Generala Nicolae Balcescu
16.00
Mesaros Anamaria Gr. 2004
16.00
17.30
Scoala Dacia

Mate Stretea Gr. 2003-2004
16.30
18.00
Scoala Oltea Doamna

Hidi Zoltan Gr. 2005
17.00
18.30
CN Emanuil Gojdu

Andrei Ciordas Gr. 1999-2003
17.30
19.00
Scoala Generala Nicolae Balcescu

Ulica Loredana Grupa 2008
18.45
20.00
Scoala Gen. 16

Andrei Ciordas Gr. 2004-2007
19.00
20.30
Scoala Nicolae Balcescu
16.30
Feflea Ioan Gr. 2008
16.30
18.00
Scoala Dacia

Mate Stretea Gr. 2005-2006
16.30
18.00
Scoala Oltea Doamna

Hidi Zoltan Gr. 2006
17.00
18.30
CN Emanuil Gojdu

Feflea Ioan Gr. 2007
18.00
19.30
Scoala Dacia

Ulica Loredana Grupa 2009
18.30
20.00
Scoala Gen. 16
Mate Stretea Gr. 2003-2004
16.30
18.00
Scoala Oltea Doamna

Ulica Loredana Grupa 2008
17.30
18.45
Scoala Gen. 16

Andrei Ciordas Gr. 1999-2003
17.30
19.00
Scoala Generala Nicolae Balcescu

Hidi Zoltan Gr. 2005
18.00
19.30
CN Emanuil Gojdu

Mesaros Anamaria Gr. 2004
18.00
19.30
LPS Bihorul

Andrei Ciordas Gr. 2004-2007
19.00
20.30
Scoala Nicolae Balcescu
Feflea Ioan Gr. 2008
16.30
18.00
Scoala Dacia

Hidi Zoltan Gr. 2006
17.00
18.30
CN Emanuil Gojdu

Mate Stretea Gr. 2003-2004
17.00
18.30
Scoala Oltea Doamna

Mate Stretea Gr. 2005-2006
17.00
18.30
Scoala Oltea Doamna

Feflea Ioan Gr. 2007
18.00
19.30
Scoala Dacia

Ulica Loredana Grupa 2009
18.30
20.00
Scoala Gen. 16
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
Hidi Zoltan Gr. 2005
19.30
21.00
CN Emanuil Gojdu
20.00
20.30

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
19.00
Andrei Ciordas Gr. 2004-2007
19.00
20.30
Scoala Nicolae Balcescu
Andrei Ciordas Gr. 2004-2007
19.00
20.30
Scoala Nicolae Balcescu
19.30
20.00

Luni

Miercuri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
16.30
Mate Stretea Gr. 2005-2006
16.30
18.00
Scoala Oltea Doamna
Mate Stretea Gr. 2005-2006
16.30
18.00
Scoala Oltea Doamna
17.00
Mate Stretea Gr. 2005-2006
17.00
18.30
Scoala Oltea Doamna
17.30
18.00

Marti

Joi

Vineri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
15.30
Mesaros Anamaria Gr. 2004
15.30
17.00
Scoala Dacia
16.00
Mesaros Anamaria Gr. 2004
16.00
17.30
Scoala Dacia
16.30
17.00
17.30
18.00
Mesaros Anamaria Gr. 2004
18.00
19.30
LPS Bihorul
18.30
19.00

Luni

Miercuri

Vineri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
17.30
Ulica Loredana Grupa 2008
17.30
18.45
Scoala Gen. 16
18.00
18.30
Ulica Loredana Grupa 2008
18.45
20.00
Scoala Gen. 16
19.00
19.30

Luni

Miercuri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
18.30
Ulica Loredana Grupa 2009
18.30
20.00
Scoala Gen. 16
Ulica Loredana Grupa 2009
18.30
20.00
Scoala Gen. 16
19.00
19.30

Marti

Joi

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
17.00
Feflea Ioan Gr. 2007
Scoala Dacia
17.00
18.30
Sala mare de sport
17.30
18.00
Feflea Ioan Gr. 2007
18.00
19.30
Scoala Dacia
Feflea Ioan Gr. 2007
18.00
19.30
Scoala Dacia
18.30
19.00

Marti

Joi

Vineri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
17.00
Hidi Zoltan Gr. 2006
17.00
18.30
CN Emanuil Gojdu
Hidi Zoltan Gr. 2006
17.00
18.30
CN Emanuil Gojdu
Hidi Zoltan Gr. 2006
17.00
18.30
CN Emanuil Gojdu
17.30
18.00

Marti

Joi

Vineri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
17.00
Hidi Zoltan Gr. 2005
17.00
18.30
CN Emanuil Gojdu
17.30
18.00
Hidi Zoltan Gr. 2005
18.00
19.30
CN Emanuil Gojdu
18.30
19.00
19.30
Hidi Zoltan Gr. 2005
19.30
21.00
CN Emanuil Gojdu
20.00
20.30

Luni

Miercuri

Vineri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
15.30
Feflea Ioan Gr. 2008
15.30
17.00
Scoala Dacia
16.00
16.30
Feflea Ioan Gr. 2008
16.30
18.00
Scoala Dacia
Feflea Ioan Gr. 2008
16.30
18.00
Scoala Dacia
17.00
17.30

Marti

Joi

Vineri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
17.30
Andrei Ciordas Gr. 1999-2003
17.30
19.00
Scoala Generala Nicolae Balcescu
Andrei Ciordas Gr. 1999-2003
17.30
19.00
Scoala Generala Nicolae Balcescu
Andrei Ciordas Gr. 1999-2003
17.30
19.00
Scoala Generala Nicolae Balcescu
18.00
18.30

Luni

Miercuri

Vineri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
16.30
Mate Stretea Gr. 2003-2004
16.30
18.00
Scoala Oltea Doamna
Mate Stretea Gr. 2003-2004
16.30
18.00
Scoala Oltea Doamna
17.00
Mate Stretea Gr. 2003-2004
17.00
18.30
Scoala Oltea Doamna
17.30
18.00

Luni

Miercuri

Joi