U14 BASCHET STAR

U13 Masculin

Faza 1 – 25/27 septembrie 2015

 

REZULTATE FAZA I

LPS Bihorul Oradea vs Cetate Deva, scor 102-15
U Mobitelco 1 Cluj vs LPS Bihorul Oradea, scor 67-56
For You Apahida vs LPS Bihorul Oradea, scor 11-120
LPS Bihorul Oradea vs U Mobitelco 2 Cluj, scor 56-24
CSȘ Viitorul Cluj vs LPS Bihorul Oradea, scor 3-97

LPS Bihorul Oradea s-a clasat pe locul II

U14 Masculin

Faza 1 – 19/20 septembrie 2015

 

REZULTATE FAZA I

LPS Bihorul vs CSȘ Sighetu Marmației 48-56
Viitorul Cluj vs LPS Bihorul 36-78
CSȘ Bega Timișoara vs LPS Bihorul 26-66

LPS Bihorul Oradea s-a clasat pe locul II

Faza 2 –  4 octombrie/20 decembrie 2015

Tur
Etapa 1 (04.10) – LPS Bihorul vs U Mobitelco 2 Cluj, 90-30
Etapa 2 (11.10) – Lucky Dragons Târgu-Mureș va LPS Bihorul, 47-104
Etapa 3 (18.10) – LPS Bihorul vs Viitorul Cluj, 86-9
Etapa 4 (01.11) – U Mobitelco 1 Cluj vs LPS Bihorul, 73-49
Etapa 5 (08.11) – LPS Târgu-Mureș vs LPS Bihorul, 21-104

Retur
Etapa 6 (15.11) – U Mobitelco 2 Cluj vs LPS Bihorul, 56-103
Etapa 7 (22.11) – LPS Bihorul vs Lucky Dragons Târgu-Mureș, 97-36
Etapa 8 (06.12) – Viitorul Cluj vs LPS Bihorul, 31-105
Etapa 9 (13.12) – LPS Bihorul vs U Mobitelco 1 Cluj, 54-60
Etapa 10 (20.12) – LPS Bihorul vs LPS Târgu-Mureș, 84-17

Locul 2 cu un bilanț de 8 victorii și 2 înfrângeri

Faza 2 – 3 octombrie/19 decembrie 2015

Tur
Etapa 1, 03.10 – LPS Bihorul vs Gladius Târgu-Mureș, 87-38
Etapa 2, 10.10 – U Mobitelco Cluj vs LPS Bihorul, 66-55
Etapa 3, 17.10 – LPS Bihorul vs Viitorul Cluj, 56-38
Etapa 4, 31.10 – CSȘ Sighetu Marmației vs LPS Bihorul, 102-51
Etapa 5, 07.11 – Olimpic Baia Mare vs LPS Bihorul, 26-73

Retur
Etapa 6, 14.11 – Gladius Târgu-Mureș vs LPS Bihorul Oradea, 44-29
Etapa 7, 21.11 – LPS Bihorul vs U Mobitelco Cluj, 60-70
Etapa 8, 05.12 – Viitorul Cluj vs LPS Bihorul, 31-73
Etapa 9, 12.12 – LPS Bihorul vs CSȘ Sighetu Marmației, 45-59
Etapa 10, 19.12 – LPS Bihorul vs Olimpic Baia Mare, 70-17

Locul 3 cu un bilanț de 5 victorii și tot atâtea înfrângeri