ASOCIAȚIA SPORTIVĂ
“BASCHET STAR”

Oradea, str. Dobreştilor, nr. 4

C.U.I. 31228794

Banca Transilvania –
Cont : RO37BTRLRONCRT0200345701

Președinte
Sere Șerban 0722-457.578

Comunicare Relatii cu presa
Micinic Adrian 0751-050.256

Nume si prenume Functie Telefon
Pop Călin Coordonator sportiv 0740.085.482
Feflea Ioan Antrenor 0746.991.494
Mesaroş Anamaria Antrenor 0740.013.227
Stretea Mate Antrenor 0726.519.226
Hidi Zoltan Antrenor 0728-052657
Ulica Loredana Antrenor 0747.119.879
Ciordas Andrei Antrenor 0747.200.104
Marinău Marius Preparator fizic